Loading…

Protetyka

Protetyka

Zwieńczeniem całego leczenia i namacalnym dowodem poświęconego czasu pracy wykonanej w jamie ustnej są piękne i białe zęby. Często, aby uzyskać taki uśmiech nie wystarczy tylko wyleczyć zęby. Zaniedbania z wcześniejszych lat i utrata zębów wymagają dobrego protetyka by przywrócić blask Waszemu uśmiechowi. Dlatego w naszym gabinecie znajdziecie bardzo profesjonalne podejście do spraw protetyki i poznacie najnowocześniejsze rozwiązania. Sprawy koron, które pękają lub zostają przegryzione zostały już za nami. Plastikowe mostki, niesłusznie nazywane niekiedy “porcelankami” to także nie nasza domena. My oferujemy naprawdę nowoczesną protetykę, na którą z racji jakości materiałów i wykonania udzielamy 2 lata gwarancji. Jest to pełna gwarancja, obejmująca wszelkie uszkodzenia uzupełnień i zęby na których są one osadzone. Proponujemy korony i mosty wykonane z najlepszej porcelany. Używamy materiałów które po latach użytkowania nie zmieniają koloru i fasonu.

Każdy pacjent i problem traktujemy bardzo indywidualnie. Jeśli zachodzi konieczność przeprowadzamy wspólną konsultację lekarza , pacjenta i protetyka przy fotelu, tak, aby znaleźć najlepsze, satysfakcjonujące Was rozwiązanie. Konsultacje są oczywiście gratisowe! Ponieważ współpracujemy z niemiecką megahurtownią protetyczną, jesteśmy najbliżej wszystkich nowości i mamy niemalże natychmiastowy dostęp do pełnej gamy materiałów.
Należy jeszcze dodać, że protetyką zajmuję się od 11 lat i z racji ilości i różnorodności wykonanych prac dysponuję dość dużym doświadczeniem i wiedzą w tej materii.
Jeśli zatem chcą Państwo w fachowy i profesjonalny sposób “ugryźć” swój problem zapraszamy do nas. Zostaniecie potraktowani z należytą Wam uwagą i jeśli tylko istnieje sposób na rozwiązanie Waszego problemu, zostanie on Wam przedstawiony.

Lek.stom. Maciej Witka

Tu jesteśmy

Kontakt

STOMATOLOGIA DENTALVIT
lek.stom. Maciej Witka
Świebodzice ul. Wzgórze Gustava Beckera 2
(boczna Jaśminowej)
tel.: 74 854 55 44
Konsultacje telefoniczne w sprawie implantów,
protetyki i chirurgii tel.: 602 22 60 70